| anonim_4396 a întrebat:

Daca un elev stie mai bine materia ca profesorul, ce avantaje are?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt extrem de curios de unde provine obsesi asta a ta cu elevii care stiu mai bine materia decat profesorii?

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca tu te consideri un geniu din nastere. rolling on the floor Avantajul ar fi ca nu va mai trebui sa invete. laughing Dar se pare ca nu este cazul si in privinta ta deoarece tu mai ai foarte multe de a invata.

| neutrino a răspuns:

Poate visa mai departe.

| TiberiuFasole a răspuns:

Are chiar dezavantaje, ca daca profesorul stie gresit, si tu stii bine, sunt 2 pareri, si e logic ca profesorul o sa zica ca parerea lui e buna.

| DarK666 a răspuns:

Avantajul de a dormi la ora tongue