| anonim_4396 a întrebat:

La mate-info este posibil ca un elev sa stie toata materia la mate?

4 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Greşit! Este posibil, orice este posibil.
Dacă nu mă crezi încearcă tu însuţi să vezi că e posibil.
Orice altceva e doar o scuză penibilă să leneveşti.

| cristimihailov a răspuns:

Da, este posibil si recomandabil sa stii toata materia.

Toata materia pe care trebuie sa o stii este in carte.

| aimspeşăl a răspuns:

Probabil există 1 la 300 care stie chiar toata materia... cine stie thinking

| DomnisoaraPapusica a răspuns:

Niciodată nu vei putea face asta... Nici Einstein, să știi, nu era chiar un geniu matematic.
Materia care se predă la liceu nu este toată. Se continuă la facultate. Mereu vor fi lucruri pe care nu le vei știi. Nimeni nu poate să cunoască totul. Și mai ține cont de faptul că știința evoluează mereu și apar noi și noi formule matematice.

Pupici!