| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca un elev sa stie mai bine ca profesorul o anumita materie?
De exemplu : daca un elev extrem de destept care este brici la matematica se compara cu profesoara lui, este posibil sa stie mai bine?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde..conteaza foarte mult si experienta, dar asta nu inseamna ca nu poate depasi profesorul in anumite privinte. Cel putin profesorii din Romania sunt destul de axati pe teoria lor si nu ies din programa asa ca...

| OnuOnulică a răspuns:

E posibil si asta happy orice e posibil.
Dar sansele sunt foarte mici ca un elev sa fie mai destept de cat un profesor.

| neutrino a răspuns:

Nu.

| HailSithis a răspuns:

Da, dar de obicei asta e suicid. happy