| vasy24 a întrebat:

Daca vreau sa devin reprezentant avon si ma inscriu aici
https://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/dreamJobApply.page

Puteti sa-mi explicati ce se intampla, cum se procedeaza?

3 răspunsuri:
| InDePeNdEntGiRl a răspuns:

Prima de toate trebuie sa fi major/a,dupa ce completezi modulul,o sa fi contactat/a de un reprezentant de zona, si o sa vina sa iti vorbeasca de persona, pentru ca trebuie sa completezi niste formulare. daca nu esti major e nevoie de semnatura unuia dintre parinti.

| JK_4579 a răspuns:

Hello,

Daca nu te-ai inscris inca, da-mi add pe mess yonne.thebest si te ajut eu.

| silviaavon a răspuns:

Este una din cele mai simple proceduri. Se semneaza o fisa de inscriere dupa care, in baza copiei de buletin de persoana majora, se creaza propria pagina Avon! Pentru detalii si oferte acceseaza www.e-reprezentantavon.ro