| XenofX a întrebat:

Dati idei cu expresii cum am putea proteja planeta big grin si site-uri cu poze big grin fundita

Răspuns Câştigător
| DragonFLoW a răspuns:

Nu poti proteja planeta, oricat de mult ai incerca tu, diminuarea rasei umane nici macar asta nu va avea efecte majore asupra sanatatii globului, mai nou este prezisa o explozie solara mare car va trimite radiatii solare puternice catre tera, acesta radiatii actionand ca EMP - electromagnetic pulse, distrugand orice aparat electric. Nu te apuca sa strangi hartii pentru generatiile viitoare, decat sa-ti ocupi timpul in asa fel incat ultima generatie care va prinde pamantul intr-o forma asemanatoare cu cea de azi sa lungim viata pamantului cu cateva ore ar fi banal.
Cei cu ecologia dau deja in penibil azi...