| vasy24 a întrebat:

Dau funda!
Buna seara!

Lucrez in constructii si as dori sa-mi deschid un fel de firma pentru nu a avea probleme in viitor

Sfatuiti-ma ce trebuie sa fac in asa fel incat sa fie rentabil

O seara buna!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un PFA ar fi bun de inceput, adica persoana fizica autorizata, tare raspunsul lui ArmywCode laughing

| ArmywCode a răspuns:

Amenajarea biroului trebuie sa dea acestuia un aspect general cat mai primitor si confortabil si de acrea o ambianta de lucru cat mai eleganta si efecienta.
Demolarea unor pereti duce la largirea spatiului de lucru si o mai buna coordonare a activitatii.
Tamplaria de aluminiu si PVC cu geam termopan este estetica si eficienta din punct de vedere al izolatiei termice si fonice.
Amplasarea unui plafon casetat cu sisteme de iluminat, lumina avand rolul ei functional, fiind concentrata pe zone de interes.
Pentru ca visual spatial sa para mai mare, luminos si usor de intretinut s-a placat si pardosit cu placi ceramice luminoase dand astfel si personalitate spatiului.
Schimbarea obiectelor sanitare existente cu obiectele sanitare moderne, elegante si functionale asigura o functionare silentioasa si economica.

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru ArmywCode):

Frate! Ce raspuns FIX la obiect ai dat! De fapt, nu ai dat, ci ai copiat de pe undeva ceva ce ti s-a parut tie ca suna frumos.

| ArmywCode a răspuns (pentru ardnaxur1961):

Veti-ti de viata ta! Macar am dat un raspuns.