| FriendsShow a întrebat:

De ce pe google chrome imi da mereu pagina in engleza si trebuie sa apas eu show original sa o translateze in romana si daca ies de pe pag asta si intru pe alta iar ma da pe engleza si eu trebuie sa o dau in romana.stiti de ce?(funda+vot)big grin

3 răspunsuri:
| mrsjacksonhere a răspuns:

Asa era si la mine dar am descarct mozilla care este mult mai bun si t-il recomand si tie.

| Bybanu a răspuns:

Pai da-l in limba romana

| 3my098 a răspuns:

Pai daca e in limba engleza iti ofera un avatantaj si tio traduce in romanawinking Dar asculta si de ByBanuJunior si dal in romana Si in legatura cu mozila...call meu