| AndryGeorgy31 a întrebat:

Buna,TPU. Am dat din greseala la traduceti din romana in engleza. Si acum daca dau show original sta 2-3 secunde si se face la loc in engleza.Ce sa ii fac?(am google chrome apropo). Funda la solutia care o sa fie de folos. :* happy. P.S.:E urgent! Ca mi se cam blocheaza in firefox.

4 răspunsuri:
| KobraXS a răspuns:

Pai tradu prima oara in engelza si chrom-ul te va intreba daca vrei sa traduci in romana, asta daca il ai in romana(google chrome).

| AndryGeorgy31 explică (pentru KobraXS):

Am facut si asta. Orice modificari de limba as face, in cateva secunde revine in engleza. Si daca il dau in...araba sau franceza sau chineza. Multumesc oricum de sfat.

| KobraXS a răspuns (pentru AndryGeorgy31):

Oricum te sfatuiesc sa-ti iei mozilla, chrome traduce cuvant cu cuvant si de aceea nu-mi place mie.

| AndryGeorgy31 explică (pentru KobraXS):

Am si mozilla ai e bun. Le folosesc pe ambele