| fsdfdsfdsf a întrebat:

Deci... Am fost sa completez fisa de inscriere la liceu si eu am media de admitere 7.50. Diriginta a spus sa punem inainte si 4-5 licee care au media de admitere mai mare decat o avem noi, ca poate avem sanse. bun am pus 5 licee inaintea celui la care am medie sigur sa intru, si la care imi doresc foarte mult. Teama mea este ca poate pana ajunge la liceul X la care eu vreau sa intru ff mult, numai raman locuri. Se poate sa se intample astA?

4 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Da, totul este posibil deoarece nu exista o logica la aceasta repartizare computerizata.Si eu am media de 8 si ceva si am pus licee de 9 si acum sper sa intru la cel dorit iar daca nu sa intru la unul unde mai sunt locuri.Iti doresc mult succes si sper sa existe locuri libere pentru a intri la liceul dorit.SUCCES!

| RфZaημtzα a răspuns:

Vrei la uman?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic ca se poate intampla asta, trebuia sa treci liceul dorit primul apoi pe celelalte...

| Cineva! a răspuns:

Poi. de exemplu.sunt 60 de locuri si 70 de candidati, acei candidati vor intra in ordinea mediilorm de admitere.
Dar la sunt si sanse[putine dar sunt] sa intri la unul din primele liceea trecute pe fisa de inscrierehappy
. deci se va lua in ordinea mediilor de admitere.
Nu stiu exact cum se intamla pe calculator. dar asa ehappy
Bafta. Sper sa intri la cel la care`ti doresti:*