| AleandraIleana98 a întrebat:

Deci am intrat la filo bilingv engleza:X.Problema e ca o sa dau teza la latina si in a 8a eu nu am facut deloc deoarece profa facea cu noi pregatire la romana.Mi-e frica ca nu o sa ma descurc sau ne iau profesorii de la zero?

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Asa fac toti in a8a, in a9a se reia latina de la inceput, stai linistita oh go on

| Elvina a răspuns:

Profii te i-au de la zero la latina. Stai linistita. Nu esti numai tu in situatia asta. O tara intreaga e asa. Bafta!

| Scarlettt a răspuns (pentru Elvina):

Si eu sunt tot asa!

| JoanJett a răspuns:

Pai in a 8a nu se face mare lucru cateva terminatii... noi am facut din nou terminatiile pe care le-am facut in a 8a si apoi a continuat profa cu materia de a 9a. In clasa a 8a nu se face mare lucru.