| anonim_4396 a întrebat:

Din curiozitate...cate carti ati citit la viata voastra?

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Tu esti curioasa, dar putini oameni isi numara cartile citite.Niciodata nu mi-am pus problema si acum, citind intrebarea ta, ma mir si eu:chiar, oare cate oi fi citit? Cred ca sute.

| Bacteriuță a răspuns:

Well, cca 20. big grin e posibil sa fie chiar mai multe, doar ca am inceput sa citesc mai mult in vara asta, cand am citit cam 9 carti big grin si le-am citit de placere, nu pentru ca am fost obligata tongue

| alexutsuuu a răspuns:

Numai 1 am terminato

| αŁз a răspuns:

Sincer?:d NiciUnatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu le mai tin minte numarul. Oricum, nu foarte multe, dar cele citite mi-au placut extraordinar de mult. Daca iti gasesti genul de carte preferat, te vei indragosti de carti happy.

| DEEA_6731 a răspuns:

100-99laughing