| ViseInCulori a întrebat:

Din curiozitate(tema surorii mele la romana-nu am stiut) ce argumente ar putea aduce despre copilarie in functie de aceasta afirmatie:"Un copil vroia sa scoata pestele din apa ca sa nu se inece".big grin

Răspuns Câştigător
| CatalinInside a răspuns:

Cand suntem copiii suntem creduli si creativi, cu imaginatie bogata si pozitiva

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A dat o mână de ajutor fără să știe că de fapt îi făcea un mare rău!
Pa, pa.

| RM a răspuns:

Ar putea sa fie naivitatea sau dorinta de a ajuta, bunatatea. happy