| IrinaRinaxx a întrebat:

Dintr-o lupta dintre ursul polar si tigrul, cine ar castiga, cel mai bun si corect raspuns primeste fundita! O dau cu mare placere laughing :X! Sa curga raspunsurile!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa iti spun daca as avea o sabie katana japoneza as vrea sa fiu atacat de un urs decat de un tigru care pur si simplu e animalul de prada perfect, este de sute de ori mai rapid ca un urs sarind cu coltii la gat in mai putin de o secunda, mare, are puterea unui bizon, si flexibilitate si agilitatea unei pisici.Are un raget care paralizeaza un om de frica si ochii aia care dabea se vad dintr-un tufis ar pune in cur pe oricine.

| DavidOsam a răspuns:

Daca lupta se da in habitaul ursului polar, e clar ca acesta va castiga. In cealalta situatie, mi-e greu sa dau un raspuns pentru ca ori cat de avantajat ar fi tigrul, ursul e aparat de blana care ingreuneaza tigrul sa-i faca rani mortale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DavidOsam):

Ghearele unui tigru sunt ascutite ca lama unui cutit si ce spui tu acolo e ca echivalnt cum ai spune ca nu am cum sa-ti bag cutitul in cap ca ai parlaughing.