| Dalisa a întrebat:

Dintre M1 si M2, care matematica este mai grea?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

M1 logic

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Matematica M1 este mai GREA decât Matematica M2 happy

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Mai greu e modulul M1.

| Youth a răspuns:

Buna!
Matematica la gradul M1 este mai grea. M2 mai putin grea, iar M3 este cea mai usoara.

| Cataa_Catalina_1994 a răspuns:

M1/T1 - cele mai grele probleme si exercitii rezolvate de cei de la Mate-Info
M2/T2 - probleme si exercitii cu nivel mediu pentru cei de la profilurile Stiinte ale naturii si Stiinte Sociale
Iar M3/T3 - cel mai usor modul, sunt exercitiile pe care le fac cei de la pedagogie si filologie.
* Toate modulele au aceeasi materie, diferenta este facuta de nivelul de dificultate al exercitiilor.

Funda?

| suntserios a răspuns (pentru Cataa_Catalina_1994):

Zici? chiar se face analiza matematica la M3?