| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

E adevarat ca populatia tiganeasca (adica rromii) in urmatorii 10 ani va depasi populatia romaneasca avand in vedere ca romanii de-a abia daca isi permit un copil si ca ne vor domina peste tot unde ne vom duce in tara asta, adica ii vezi peste tot; la containar, in scoli, la locurile de munca, televiziune in guvern. Voi de ce parere sunteti?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Fals, e foarte greu sa se intample in 10 ani asta, peste hotare daca rromii fac copii cam raman pe acolo si devin cetateni acolo, ei sunt sub 9% romanii sunt peste 85% poate in 100 de ani dar nici atunci.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De-a bea este in tiganeasca?

| Laura927 a răspuns:

In 50 de ani cred ca nu o sa mai invatati franceza sau engleza in scoala o sa invatati tiganeasca haahhaahaha