| Jojo_1784 a întrebat:

E vreo problema daca am avut media 5 la purtare ( pentru. absente) pe un singur semestru? Pt. facultatea de drept...

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Meinfuhrerdany72572: E-te şi eu am avut 6 la purtare într-un semestru şi, chiar dacă ulterior s-a dovedit că eu aveam dreptate şi profesorii vinovaţi au fost excluşi din învăţământ, nota mea a rămas tot aia. Şi, cu toate astea, am ajuns la facultate şi nu i-a păsat nimănui.
Nu, Jojo, nu-i pasă nimănui. Media 5 la purtare contează la fel de mult ca media la matematică, fizică, desen, sport, etc.
Până acum câţiva ani conta dacă mergeai la şcoli militare dar acum nu mai contează nici măcar acolo.
Salut.

4 răspunsuri:
| schlau a răspuns:

Tu cu 5 la purtare mai vrei si o facultate?laughing

| addme a răspuns:

DA ARE, mai ales ca la facultatea de drept este foarte posibil sa iti ceara medie mare la purtare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai o capra directorului si se rezolva

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Intrebare retorica