| Addaa1998 a întrebat:

Este adevarat ca sfarsitul 2012 ne aduce sfarsitul lumii?

12 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Nu laughing
Sa iesim prima data din criza si dupa poate sa vina si sfarsituu lumii

| DeejayAndr3y a răspuns:

Nu este adevărat...

AngelGirlForever... asa s-a zis si in 2000 si nu a fost nimic

| TraficDeMentosane a răspuns:

Da uitate la film, chiar asa va fi ca acolo rolling eyes.

Acum serios straight face, doar eu cred ca asta-i cea mai mare prostie din lume? :O

Răspuns utilizator avertizat
| Cosmin86 a răspuns:

NU, e ceva EVIDENT asta, in fiecare an s-au facut asemenea pronosticuri.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Nu,in niciun caz.

| Aneurysm a răspuns:

Nope.

Răspuns utilizator avertizat
| IDoNotKnow a răspuns:

Cea mai stupidă întrebare de pe TPU! De unde să ştim noi? DOAR Dumnezeu ştie. Dacă chiar vrei să afli, vei trăi şi vei vedea! Dacă vrei detalii, să ştii- creaţiile omului au fost SPECIAL făcute pentru a distruge.Noi vom sfârşi prin ceea ce am făcut chiar noi...

| Addaa1998 explică (pentru IDoNotKnow):

Poate ca am pus o intrebare stupida dar sa spun eu cine e cel mai stupid de pe TPU
IDoNotKnow daca nu iti convine intrebarea nu ai decat dar mie sa nu imi mai dai comment! tu ai pus cel mai stupid raspuns de pe TPU!
In rest asa e! Dumnezeu stie cand vom murii!
Dar sfarsitul lumii se pate referii ca poate fii o bumba atomica intr-o tara si toate planeta sa dispara!

| IDoNotKnow a răspuns (pentru Addaa1998):

Acela nu este sfarşit.Este război.E cu totul altceva! Război între 2 ţari, mondiale.Sau nu neapărat războaie, se mai numesc şi atacuri, atentate, etc.Dar trebuia să pui altcumva întrebarea.