| zuzalinabia a întrebat:

ESte ultima saptamana de scoala si ma duc la scoala doar marti, miercuri daca vreau, daca nu, nu. Doamna noassstra a zis ca nu facem carte, doar ne distram. Sa ma duc sau nu?

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei.
Eu daca as fi in locul tau, m-as duce.
Gandeste-te ca o sa-ti amintesti mereu de "ultima saptamana de scoala din 2011 " in care n-ati facut scoala, doar v-ati distrat, si ati stat degeaba.
In schimb daca stai acasa, nu stiu ce amintiri frumoase o sa-ti faci.
Numai bine si sper sa iei decizia corecta!

8 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Du-te. Dar sa nu crezi ca doar va veti distra! (Asa cum v-a zis doamna voassstra. )

| PinkDea a răspuns:

Da du-te! te distrezi cu colegi iar cand termini gimnaziul o sa iti amintesti de acele clipe in care te distrai cu colegi (crede-ma am dreptate, acum am terminat clasa a8a si imi amintesc cu multa bucurie cum ma distram cu colegi in ultima saptamana de scoala )

| EmonicaLaura a răspuns:

Salut!happy
Daca tu vrei sa mai stai cu colegii tai si sa te distrezi, poti merge.In plus e o zi in care nu se fac ore! Cui nu ii convine asta, macar o data? Parerea mea:du-te si distreaza-te!winking

| xKiddutz a răspuns:

Stii ar fi bine sa mergi petreci mai mult timp cu colegii tai, eu merg >:d< pentru ca, acasa si asa nu am ce face, mai petrec timp cu colegii caternicaa.

| Raphael a răspuns:

Stai acasa, ca dupa cum scrii... tot degeaba te duci. Interesanta e atitudinea profei "voasssstre" care sigur injura guvernul si sigur e nemultumita de salar! Dar de muncit...

| heiii a răspuns:

Sigur esti mai mica de clasa a 8a. daca te simti atat de bine alaturi si chiar ai atata energie.eu as spune sa te duci.dar daca esti obosita., mai bine ai sta acasa. faci cum crezi.bafta!

| Damisimieuniphone4s a răspuns:

Du-te! Eu as face orice pentru asta!

| byby0845 a răspuns:

Du-te ca sa mai barfesti sa mai discuti cu ceilalti copii pentru ca dupa aceea intri in vacanta si poAAte te duci si u pe undeva...si nu e acelasi lucru cand vb la tel