| yoNut_1686 a întrebat:

Esti in clasa a XII-a si trebuie sa sustii atestatul la informatica? dar nu ai inca un proiect finalizat, sau nu ai o idee de proiect, noi te putem ajuta. Echipa noastra iti sta la dispozitie cu o gama larga de proiecte din care poti alege pe cel care ti se potriveste cel mai bine.

Daca consideri ca nici unul din atestate nu e pe tema aleasa de tine, foloseste formularul de comanda si spune-ne ideea ta si te putem ajuta.

www.atestate2012.info - preturi minime (pornind de la 30 lei - in functie de tema atestatului)

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

E si asta o varianta!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bine!