| Christyne a întrebat:

Eu as cam vrea sa ma mut de la anul la seral... dar parintii mei nu prea sunt de acord, ei zic ca acolo nu prea se face scoala s. m. d. Eu vreau pentru ca NU fac fata programului, trebuie sa ma trezesc la ora 5:30 ca sa ajung la scoala la 7:45. E obositor, dar daca le zic asa nu as mai putea sa ma angajez... iar cu angajatul incepe o noua discutie ca nu o sa ma pot angaja din cauza crizeisadDaca eu la anul ma mult la seral...ma mai pot muta inapoi la zi daca nu merge "treaba"?

3 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Si parerea mea e sa termini liceul la zi. Poate gasesti sa ai grija de un copi dupa-masa, sa dai meditatii, sa faci mancare cuiva, chestii care nu-ti iau asa mult timp si ai si ceva bani. Sau poate gasesti vreo colega in oras care in schimbul tot ordine, mancare, chestii te lasa sa stai la ea.

| elyssa20 a răspuns:

Incearca sa vb cu ei si sa le explici ca pot avea incredere in tine si ca iti este foarte greu sa te descurci cu programu fiind foarte obositor, ai sa vezi ca pana la urma o sa inteleaga.mult succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e adevarat. La seral chiar nu se face scoala tongue
Incearca sa dormi mai devreme si o sa te obisnuiesti cu programul.