| YoCriss a întrebat:

Eu vreau sa fac facultatea de medicina. La ce liceu pot sa ma duc sa imi fie mai usor la facultate? Liceul sanitar mai exista? Daca da, cum se numeste? Multumesc:*

3 răspunsuri:
| dulceatalui a răspuns:

Te poti duce la orice liceu care are profilul Stiinte ale naturii. acolo pui accent in special pe biologie chimei fizica si matematica! si asa iti va fi mai usor in facultate Bafta!

| MihaEla_8742 a răspuns:

Ai putea sa mergi la orice liceu care are profilul stiinte ale naturii happy E cel mai potrivit profil pentru a urma facultatea de medicina! happy

| YoCriss explică:

Multumesc mult!:*:*