| Gumalamanaazecea a întrebat:

Exista vreun site unde as putea vedea la ce facultate au fost admisi cei care au dat bacalaureatul? nu neaparat anul acesta, si din anii trecuti

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta pe site ul fiecarei facultati in parte pentru ca centralizate nu ai sa gasesti nicaieri datele astea

| elisaby a răspuns:

Buna,nu poti sa vezi deoarece iti trebuie cont pe site-urile Universitatii respective, si pentru a avea cont trebuie sa fi inscrisa la Universitatea respectiva!