| Pau a întrebat:

Heey! :* Am si eu o nelamurire. ce conditii trebuie sa indeplinesc ca sa pot intra la liceul Pedagogic? happy Am inteles ca trebuie sa dai mai multe 'teste' si daca cazi unul, le cazi pe toate. E adevarat? Am mai inteles ca trebuie sa dai si o proba de cantat, dar vocea nu ma prea ajuta, din aceasta cauza as putea sa nu intru la liceu? sad Dar totusi, am o diploma si sunt voluntar la GLT(adica fac diverse activitati cu copii, ma joc cu ei, ii invat cantece si poezii) Nu ar fi ceva in plus pentru mine, sa am o sansa putin mai mare sa intru la Pedagogic chiar daca vocea nu ma prea ajuta? thinking
Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| emiliman a răspuns:

Eu sunt la peda si am dat teste din desen, ed fizica, muzica si limba materna(am zis o poezie si am descris ceva, de ex dc am ales pedagogia) vocea mea i teribila dar torusi am intrat. nu conteaza asa de mult vocea si nu-i adevarat ca daca nu esti bun la ceva nu intri. parerea mea: vei intra big grin :*

1 răspuns:
| dodo13_3589 a răspuns:

Mai la pedagogic si eu ma duc cu desenul pentru are aceasta nu dai niciun test poate daca dai la filo romana eng sau vezi tu dar stiu ca doar trebuie diplome multe bft