| alexandra1602 a întrebat:

Hei! Am o întrebare si m-as bucura daca imi puteti raspunde. La bac, la istorie, daca ni se cere un fapt din a 2a jumatate a secolului al 15 lea dar scriem din prima jumatate a secolului 15, se puncteaza? La subiectul 1 este vorba. Avand in vedere ca celelalte subiecte sunt perfect facute. Poate mai lasa de la ei corectorii, nu stiu, zic. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cum sa se puncteze cand tu, de fapt, n-ai raspuns la cerinta? Sigur ca nu se puncteaza.

| Lăurik2 a răspuns:

Nu cred ca se puncteaza. Cei care corecteaza nu au voie sa mareasca nota, sa mai lase de la ei, insa cine stie. happy