| HnumXD a întrebat:

Hei! Am o mica intrebare: Aveti idee cum se fac clasele de-a 9-a... De exemplu: Sunt 2-3 clase care se afla la acelasi profil... Cum se repartizeaza elevii la aceste clase?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

In functie de media de admitere.

| Crainstorm20 a răspuns:

In functie de media de la admitere, dar se pot face si amestecate ( 20 dupa medie, 10 la intamplare ).

BAFTA!

| anaaandr17 a răspuns:

Se amesteca pentru nu a exista o clasa de elevi foarte bine pregatiti si restul cu elevi mai slabi.

| HnumXD explică:

Trei raspunsuri diferite?! Pfff
Se pare ca trebuie pur si siplu sa astept si voi vedea... Multumesc oricum... Va spun saptamana viitoare ce si cum