| DennySa660 a întrebat:

Hei..am si eu cateva intrebari despre facultate. Vreau sa fac facultatea de litere, specializare comunicare si relatii publice fara frecventa.Intre timp o sa plec in Anglia.As vrea sa stiu de cate ori trebuie sa vin pentru examene, in ce domenii ma pot angaja si daca conteaza ca am facut fara frecventa.Multumesc!

2 răspunsuri:
| ahgogogo a răspuns:

Da conteaza foarte mult ca e la fara frecventa..nu ai prioritate fata de cei de la stat daca vrei sa te angajezi...de ce nu incerci sa faci o facultate in Anglia daca tot pleci acolo.

| DennySa660 explică (pentru ahgogogo):

Nu cred ca stiu atat de bine engleza incat sa fac o facultate acolo.M-am gandit la asta...