| fanmiraculos a întrebat:

Hei! Am și eu o curiozitate. Ce părere aveți despre persoanele care scriu greșit?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu de multe ori scriu gresit, gramatica este extrem de grea si complexa, important este sa incerci sa scrii cat mai ok, ca acea persoana sa te inteleaga

| Hammurabi a răspuns:

Dacă e vorba de greșeli mărunte făcute din viteză, mai merge.
La fel, până la o anumită vârstă se mai acceptă dar după îi poți numi inculți.

| LostInPark a răspuns:

"Pe care! scriu gresit" Analfabetule!
straight face Haute'l ma!

| fanmiraculos explică (pentru LostInPark):

Greșeala mea, scuze!

| floresdemayo a răspuns (pentru fanmiraculos):

Nu-l lua în serios. E glumeț.

| LostInPark a răspuns (pentru floresdemayo):

Si daca eram serios, ce avea? straight face Banii mei nu e buni, sau cum? repede, tu!