| Madsss a întrebat:

Hei... am si eu o nelamurire in legatura cu sesiunile speciale pentru olimpici, in clasa a opta. Stiu ca cei care sunt olimpici la matematica, dau o sesiune speciala de evaluare. Dar eu nu stiu daca se da la limba romana, stie cineva ceva, si imi poate explica si mie mai pe larg? Pe Google nu gasesc mai nimic... Va multumesc pentru timpul acordat :*

1 răspuns:
| alexx2pew a răspuns:

La romana e aceeasi chestie ca si la matematica, deci nu iti fa probleme de asta si pune si invata. succes