| ZaZaLa a întrebat:

Hei! happy Imi dati va rog si mie niste statusuri de fericire, dragoste, tristete, etc. Multumesc anticipat! big grin

9 răspunsuri:
| FllorinaFlory a răspuns:

1. Love that we can not have is the one that lasts the longest, hurts the deepest and feels the strongest...
2.A heart that reaches out with love can heal a soul and change a life...
3.If I had a rose for every time I thought of you, I'd be picking roses for a lifetime.
4.I’m going to smile and make you think I’m happy, I’m going to laugh, so you don’t see me cry, I’m going to let you go in style, and even if it kills me- I’m going to smile.
5.You know somebody, and they cry for you. They stay awake at night and dream of you. I bet you never even know they do, but somebody's crying for you.
6.Cică "te voi suna, crede-mă, mi-e dor! ". Am încercat să-l cred, de aia am adormit cu mâna pe telefon!
7.Gata! Spun stOp! M-am saturat sa plang! De azi sunt alta. Zambesc si gata
8.Nu adio-urile dor, ci momentele când îţi reaminteşti că lucrurile nu vor mai fi vreodată la fel.
9. Poţi să pleci, poţi să stai, poţi să faci orice, oricum pe mine nu mă ai.
10.M`ai pierdut.Nici nu mi-ai dat de`ales! Dar`a venit altul.Mult`mai bun`Bineinteles

Sper ca te-am ajutathee hee

| BikaBianca a răspuns:

Fericire: Tot timpul viata imi va zambii si va merge inaintehappy;
Am facut o magie care ma face fericita si nimeni nu o va putea dezlega!:*
AScum sunt fericita, am invatat sa rad cu cel pe care il iubesc:X
Dragoste:Mai lasat pentru o fata care nu te iubeste pe tine, iti iubeste banii!
Ai plecat fara sa-mi zici nimic...Acum e randul meu sa plec fara sa-ti zic ceva!
Tristete:Viata mea nu e roz mai degraba e neagrasad
Am plans, plang, si voi plange pentru inima mea cae este franta!
Am incercat sa lupt dar o bariera ma oprit!
Am o viata pe care o vreau sa o traiesc la maxin; x!
Funda>big grin

| EzoPunctt20 a răspuns:

Cand pun totul in balanta observ ca ti-am acordat prea multa importnata.
Mereu m-ai vazut asa, independenta dar nu te-ai gandit ca nu sunt chiar asa de inocenta.Nu ai cum sa iei totul de la mine pentru ca inima mea e inca in seif, la tine.

| Casandra88 a răspuns:

Pai poti gasi pe pagini de facebook de exemplu http://www.facebook.com/StatusuriiiiAddaOfficial..Sper ca te-am ajutat:)

| Predatorgirlx a răspuns:

I-am cerut lui Dumnezeu o floare, el mi-a dat o gradina, i-am cerut un pahar cu apa, el mi-a dat un ocean, i-am cerut un inger iar el mi te-a dat pe tine

| FreeLife a răspuns (pentru Predatorgirlx):

Wow... asa de... wow, nice

| Andreea_Delia_1995 a răspuns (pentru FreeLife):

?

| Andreea_Delia_1995 a răspuns:

,,Timpul trece tot mai greustraight face mă doare sufletul in lipsa ta.As dori sa iti spun că tu esti viata mealove struck'',,, Kilometri obositori trec repede si ii parcurgi mai vesel, mai usor...Si lumea-ntreaga pare mai senina cand ai un prieten drept insotitor.'',,, O să ramână amintiri blocate în ochii nostri goi. Că se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi.'' Pot sa dau mai multe daca vrei.winking

| ionut166 a răspuns:

Http://www.avatareonline.ro/statusuri--fericire/ uitate si vezi daca iti plac.:D funda...