| Adrian_Radu_1996 a întrebat:

Hei, ma gandeam sa imi continui studiile la Universitatea Ecologica din Bucuresti. Am intrat pe site-ul universitatii dar nu am fost foarte lamurit. As dori sa stiu de ce mateii am nevoie in mod deosebit ca sa pot incepe pregatirea (sunt a XI-a), si cam in ce consta admiterea, este cu examen? In ce consta el?

3 răspunsuri:
| XxKnifeXx a răspuns:

Limba romana toate acestea regulile...Matematica.Si foarte multe altele care sunt principale din clasele gimnaziale.

| Adrian_Radu_1996 explică (pentru XxKnifeXx):

Wow, am fost lamurit. laughing

| 1Q a răspuns (pentru Adrian_Radu_1996):

Te-ai m-ai inscris la ecologica? cum este? Este greu sau este usor poti sa nu vii tot anul si treci examenele asa usor?