| Alexa757575 a întrebat:

Hei, sunt din nou eu...
Am apelat la voi în speranța că mă veți putea ajuta.
A început școala și consider că nu știu mai nimic la matematică. Anul trecut eram de 10, dar acum ma consider de 7-8.
Vreau să încep să înțeleg din nou matematica, (cealaltă profesoară a plecat și aceasta nouă nu explică deloc și ne dă teme lungi pe care nu le știu a face) și nu numai. Vreau să învăț din nou din plăcere, nu din obligație. Dacă aveți niște sfaturi, metode, dacă găsiți pe internet videoclipuri despre acest subiect, dacă găsiți niște site-uri în care se explică materia de la școala(în special matematica și fizica, deoarece nici la fizică nu prea înțeleg nimic) vă rog din suflet să mă ajutați.
Mulțumesc!
Dau fundiță!

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Gugăl. Cauți pentru clasa ta.

| Alexa757575 explică (pentru Catrice):

Mulțumesc de sfat!

1 răspuns: