| prettygirl16 a întrebat:

Am nevoie de un mic ajutor. Locuiesc in Londra de 4 luni si cam de o luna jumatate merg la scoala. Avand in vedere ca am 15 ani, sunt in ultimul an de liceu si nu stiu la ce colegiu sa dau. Liceul meu e sixth form, adica as` putea sa raman unde sunt la colegiu dar eu nu prea vreau. Cine ma poate ajuta cu niste informatii utile despre niste colegii din zona Harrow Weald.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu zic sa te sfatuiesti cu parintii si cadrul scolar in care te aflii pentru o indrumare mai precisa.

| Love4Music a răspuns:

Unde crezi ca esti mai bun
Trebuie sa se potriveasca cu cea ce iti place sa faci.
Vezi colegii tai unde se duc, sfatuieste-te cu ei.