| Emily2207 a întrebat:

Am o intrebare. Sa încep de la început. In prima teza de la matematică am luat 4. Ce se va întâmpla dacă voi la si in a doua? Adică, voi trece clasa? Am note de 5, 6, 7... Si mie foarte frica ca nu voi trece clasa...Dau funda

Răspuns Câştigător
| Sindbad a răspuns:

Pai daca iei 4 la teza cu 6 la note iese fix 5.

Chiara ca nu le ai cu calculele, eu am fost corigentul corigentilor la mate dar tot imi faceam usor media ca sa trec clasa.

2 răspunsuri:
| Oana1308 a răspuns:

Nu vei ramane corigenta sau repetenta daca iei nota 4 in teză...cel mai mult conteaza media