| Nanami利 a întrebat:

Cand mergi sa te inscrii la liceu dupa repartizare, trebuie sa mergi tu personal? Sau se poate duce un parinte?

Răspuns Câştigător
| j1NNNx a răspuns:

Trebuie sa mergi si tu pentru a da semnatura.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Logic.Sa semnezi.Ca tu te inscrii.Parintii au facut-o la timpul lor.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În perioada 16 iulie-24 iulie 2015 trebuie să mergi PERSONAL ( însoţit/ă de un părinte/tutore legal ) să-ţi depui dosarul la liceul unde ai fost repartizat/ă!

Vezi alte detalii în răspunsul pe care ţi l-am dat la cealaltă întrebare...

Toate cele bune!

| ascovit a răspuns:

Trebuie sa mergi TU insotita de un parinte. Cand depui dosarul vei primi o fisa de inscriere pe care trebuie sa o completezi si e nevoie sa o semnati.