| Finetti1313 a întrebat:

>: La facultatea de medicina sau psihologie juridica si criminalistica este nevoie de matematica? Pot sa merg la aceste facultati dupa liceu sectia filologie?

2 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Nu prea conteaza ce profil ai facut, la facultate oricum dai admitere, poti sa te duci la ce facultate vrei tu.ca doar ii platesti nu o sa-ti refuze banii.

| Johndoe2023 a răspuns:

De matematica este nevoi in toata viata. profilul liceului nu are legatura cu ce profil alegi pentru facultate.