| numaieoadi a întrebat:

Sunt in clasa a 11 a la Stiinte ale Naturii, ma descurc bine cu matematica in ultima perioada, inteleg foarte bine fizica, imi place romana si sunt pasionat de informatica cu toate ca nu fac la scoala, Dar cu toate astea sunt indecis ce facultate sa urmez. M-am gandit sa ma duc la politehnica dar nu stiu daca voi face fata. Ce alte facultati mi-ai sugera? as vrea sa merg in TIMSIOARA. MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Orice, dar nu uman. Realul scoate bani, nu umanul. Ţi-aş recomanda informatica. Acolo sunt mulţi bani.

| numaieoadi explică (pentru Gizăz):

Nu stii care este programul de lucru, cam cat lucreaza un programator?

| Gizăz a răspuns (pentru numaieoadi):

E relativ. Depinde de firmă, de sucursală etc. etc.