| ANNEx33 a întrebat:

Hei voi aveti pobleme la calculator din cauza la imvu exemplu sa nu poti deschide nimicvoi aveti pobleme?

Răspuns Câştigător
| LemonCandy a răspuns:

Daaaaa`! IMVU are fff multi virusi
Eu l`am dezinstalat f greuuu mi s`a blocat tot x_x
Eu zic sa ii dai uninstal
Daca nu sti cum dai la star si control panel apoi add or remove programs si cauti imvu si ii dai unninstal
Succes!
Funda?batting eyelashes [pls]

2 răspunsuri:
| ANNEx33 explică:

Deea ...am patit si eu asta...nu cumva aveai imvu corupt.smug

| MeGeorGiAnna a răspuns:

Eu nu am patit nimic de genul asta si am jocul imvu de mai bine de un an pcul imi merge foarte bine...nu e obligatoriu sa fie de la imvu probabil ai hard disk-ul plin sau problema e cauzata de alt program/joc... daca ai chef de imvu da-mi add : Yenutssa, dar parca noi 2 ne cunoastem.