| DralyaDary a întrebat:

Hei, zilele trecute bibliotecara mi-a recomandat o carte *Ultima scriosoare de dragoste*, cine a citit cartea va rog sa imi spuneti o parere despre ea.

Răspuns Câştigător
| andreeaaiuliana a răspuns:

Eu am imprumutat-o de la biblioteca scolii. Am citit cam un sfert din carte si deja ma plictisesem laughing) Asa ca am scapat de ea fara sa mai citesc
Acum mna, depinde si de gusturile fiecarei persoane
Dar eu spun ca exista carti mult mai interesante pe lumea asta care merita citite happy Parerea mea!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Păi e destul de bună, contemplează destul de bine femeia și bărbatul tipici(fraierul care se îndrăgostește și corupta de bogăție, infidela).

| Kiwibibilă a răspuns:

Eww cărţi de dragoste. Cine pllm citeşte aşa ceva.

| DralyaDary explică (pentru Kiwibibilă):

Nu am intrebat pe nimeni ce parere are despre cartile de dragoste si te rog masoarati cuvintele...

| Kiwibibilă a răspuns (pentru DralyaDary):

Masoara-ti*