| Smiiiley a întrebat:

Heii:*! Tocmai am dat cele 2 examene la bilingv engleza(scris si oral)!happyAm niste intrebari pentru toti cei care ati dat examenul pentru a intra pe profilul bilingv-englezabig grin! Vi s-a parut usor examenul? Care examen vi s-a parut mai usor? Cel oral sau scris : )?
Daca vreti sa-mi spuneti ce v-a picat la oral e si mai okwinking!

13 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Dar ce te intereseaza daca l-ai dat?
Pune mana si invata pentru examen daca vrei la bilingv!

| Smiiiley explică (pentru MeimeiPinguinu):

Despre ce examen vorbesti tu? Esti incorenta straight face
Ma intrebi ce ma intereseaza daca l-am dat(...ok..pana la urma, de ce ai raspuns daca nu ai ceva inteligent si util de spus)..si apoi spui:pune mana si invata pentru examenstraight face ..sa pun mana sa invat pentru examenul pe care l-am dat deja? hmm..cred ca o sa ma apuc de ieri sa invat smug

| MeimeiPinguinu a răspuns (pentru Smiiiley):

Pai daca l-ai dat draga, ce te mai intereseaza sa intrebi cum a fost si ce le-a picat la examen?
Vorbesc despre examenul de care ai intrebat tu happy

| Smiiiley explică (pentru MeimeiPinguinu):

Pentru ca vreau sa citesc parerile tuturor in legatura cu examenul.Mai ales pentru ca este primul examen pe care l-am dat, si nu sunt singura in situatia asta.Acum ca ti-am raspuns la intrebare.te intreb si eu:de ce ai raspuns la intrebare, daca am precizat ca intrebarea e adresata doar celor care au dat examenulstraight face?! Pff..Anyway oh go on

| GeorgianaBozintan a răspuns (pentru Smiiiley):

Maine dau si eu proba orala. Tu ce ai avut de facut?

| dumiali1998 a răspuns:

Ce ti-a picat la oral?:S

| Smiiiley explică (pentru dumiali1998):

Mie mi-a picat sa spun despre sportul meu preferat, si unde as vrea sa merg in vacanta la vara (activitati, avantaje...bla bla) big grin

| Lullly a răspuns:

Azi am dat doar proba scrisa.Proba orala o voi da la ora 4(sunt multi copii.)
La scris a fost chiar usor, nu a fost asa greu cum zic unii.

| GeorgianaBozintan a răspuns:

Buna! Ieri am dat si eu proba scrisa la engleza si maine o sa dau proba orala. Puteti sa-mi spuneți ce ati avut voi de facut la proba orala?

| Ilincai_Vlad_1997 a răspuns:

Am dat scrisul... dupa verificari cu o profa, am luat 67 la scris... oralul urmeaza la 7big grin
simplu scrisul, acum oralul nu stiu

| Diana_Zbarcea_1997 a răspuns:

Stie cineva unde sunt afisate rezultatele thinking

| Smiiiley explică (pentru Diana_Zbarcea_1997):

Din cate stiu eu, rezultatele se afiseaza pe 5 Iunie...adica Marti! Probabil ca se afiseaza in unitatea in care ai dat examenul happy