| Olyvya2000 a întrebat:

Hello puppy dog eyes
Am mai multe intrebari.

Ce trebuie repetat la geografie pentru clasa a-v-a?
Ne da teze, la inceput, la unele materii?
Cum o sa fie la biologie intr-a v-a?
Thanks kiss
Fundoi >:

Răspuns Câştigător
| kkkk a răspuns:

Heii..eu zic sa nu repeti nimic la geografie, deoarece o sa fie diferit. Adica o sa inveti despre Pamnat, planete si fel si fel de chestii. Cunostiintele le acumulezi la fiecare lectie. Tezele se dau la romana si mate : in primul semestru doua teze..in cel de-al doilea la fel. Biologia daca o inveti este usoara; inveti despre plante, arbori, pomi tot ce tine de astea. Sper ca te-am ajutat :*

| Olyvya2000 explică (pentru kkkk):

Thx kiss
Na fundoiu` promis laughing

| kkkk a răspuns (pentru Olyvya2000):

:*

4 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Nu trebuie sa repeti la geografie, pentru ca o sa fie mai diferit. Tezele se dau doar la romana si mate, o data pe semestru.La biologie o sa fie usor daca inveti, si mai intai o sa inveti despre plante, copaci, adica se numeste biologie vegetala.

| Nanami利 a răspuns:

Adica o teza pe semestru la romana, si una la mate, si in celalalt semestru la fel.