| andreywtza a întrebat:

Hey,anul acesta merg la facultate pentru prima data. Nu cunosc pe nimeni de acolo,o sa-mi fie tare greu sa ma acomodez. In cazul in care nu cunosc pe nimeni cum credeti ca o sa fie prima zi, deoarece nu stiu la ce ora sa merg la facultate, ce voi face apoi?

3 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, asa e pentru toata lumea. Odata cu facultatea incepi o noua viata, te desparți de cei dragi, vei vedea o multime de anturaje gresite, o multime de noi oameni. Stai linistita, iti vei gasi un prieten/prietena, iar pentru a sti ora la care sa mergi poti suna la secretariatul facultatii.

| ThePuffy a răspuns:

Ehhh. te acomodezi tu happy Si sa iti faci un grup mic de prieteni, ca dupa o sa-ti fie greu daca nu-ti faci din prima, a doua saptamana laughing

| BadBEver a răspuns:

Din experienta proprie pot spune ca eu cand m-am dus la facultate eram cam timid pentru ca nu stiam pe nimeni, iti garantez in citeva saptamani te acomodezi total si o sa fie fain.

Bafta multa