| 123456789qwertuiop a întrebat:

Hey.,..Noi avem o diriginta care nu ii pasa cum stam in banca si cum toti s-au mutat cum au vrut,eu m-am ales in prima banca de la perete,avand doua table, eu vad doar la una si cealalta nu. sad Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Spune-i dirigintei ca din acel loc nu se poate vedea ambele table si aceasta este obligata sa te mute. In caz contrar, spune-le parintilor sa ridice aceasta problema in prima sedinta cu parintii, sedinta care va avea loc in curand.

| 123456789qwertuiop explică (pentru neutrino):

Am rezolvat de fapt am reusit sa vad pana la urma la tabla, doar ca fiind obisnuita in ultima banca, credeam ca nu voi vedea, dar vad f bine

3 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Mutaţi băncile!

| SirGilbert a răspuns:

Vorbeste cu un coleg/colega, si propune-i sa faceti schimb de locuri in banci.