| Mada_Mays_1994 a întrebat:

Hey TPU... am o problema. dau teza unica pe judet si habar nu am ce subiecte sunt propuse adica de ex functii etc.ce as putea face? sunt a8a... si dam teza si cu camere de filmat etc fac si meditatii dar domnu' nu stie ce sa faca cu mine deoarece de 1 luna nu mai facem mate la scoala oh go on

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

laughing

Directoarea v-a PĂCĂLIT rolling on the floor

Se numeşte "Simulare de Evaluare Naţională"!

Şi, într-adevăr, subiectele sunt stabilite de fiecare Inspectorat şcolar judeţean ( în parte ), ele vor diferii de alte subiecte ( date în alte judeţe ), iar data la care se vor da Simulările diferă ( între judeţe ) în funcţie de planificarea locală.

După câte înţeleg, e posibil ca notele de la această Simulare să vi se treacă în loc de nota de la teză ( deci, NU veţi mai da şi teză separat ).

O zi frumoasă.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU dai "teza unica pe judet", ci Simulare de Evaluare Naţională!

Vei da din materia care este în Programă şi care ar fi TREBUIT s-o faceţi până la data simulării!

Cei de la Inspectoratul şcolar judeţean NU vor face subiecte separate pentru clasa voastră pe motiv că nu mai faceţi ( la şcoală ) Matematică de o lună sad
Ar fi trebuit să vi se asigure profesor înlocuitor ( care să-l suplinească pe cel care lipseşte ).

Toate cele bune.

| Mada_Mays_1994 explică (pentru bursuc001):

Noua ne-a zis directoarea ca se numeste teza unica pe judet tongue si numai cei din judetul Ilfov o dauwinking

| bursuc001 a răspuns (pentru Mada_Mays_1994):

laughing

Directoarea v-a PĂCĂLIT rolling on the floor

Se numeşte "Simulare de Evaluare Naţională"!

Şi, într-adevăr, subiectele sunt stabilite de fiecare Inspectorat şcolar judeţean ( în parte ), ele vor diferii de alte subiecte ( date în alte judeţe ), iar data la care se vor da Simulările diferă ( între judeţe ) în funcţie de planificarea locală.

După câte înţeleg, e posibil ca notele de la această Simulare să vi se treacă în loc de nota de la teză ( deci, NU veţi mai da şi teză separat ).

O zi frumoasă.