| traiescdeciexist a întrebat:

Anul acesta am inceput fizica ca materie la scoala. Dar am o profesoara... ceva de speriat! Ex: vine la ora si spune exercitiul X de la pagina Y si nu preda absolut deloc, vorbeste toata ora la telefon. Si din cate am inteles anul viitor voi incepe sa fac chimie tot cu dansa. Nu am cum sa invat ceva cu o asemenea profesoara. Pe mine ma pasioneaza stiinta, si fizica& chimia au legatura cu stiinta. Intrebarea mea este : Pot gasi lecti online la fizica & chimie? sa le parcurg pe fiecare in parte sa fie si exerciti dupa fiecare lectie... daca stiti vreun site mi-l puteti da cu link-ul alaturat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Da vezi scoala discovery online sti tu unde la documentare online

9 răspunsuri:
| Rossey a răspuns:

Nu stiu un anume site dar pot spune ca si eu am o profa la fel laughing nu preda mai nimic(bn..preda ceva ceva acolo) si vb la telefonlaughing exista o solutie:sa te obisnuiesti cu ea...din pacate....desi vei mai avea probleme cand nu o vei suporta daca ai descris-o asa.

| Exilee a răspuns:

Te-as putea invata eu. Vorbesc serios.

| traiescdeciexist explică (pentru Exilee):

Daca vrei si te pricep, bine. Da-mi emailul tau pe privat.

| Exilee a răspuns (pentru traiescdeciexist):

N-am.

| traiescdeciexist explică (pentru Exilee):

Atunci?

| Exilee a răspuns:

Totusi, exista un site, de fapt o comunitate ce se cheama: forum.softpedia.com

Gasesti ORICE. E atat pentru avansati, cat si pentru incepatori.

| Exilee a răspuns (pentru Exilee):

Stiinta/programare/tehonolgie etc.
Cam pe acel site ''petrec'' eu.

| FadeToMetallica a răspuns:

Pai mai bine ai omorî profa si ai fugi in Mexic cu o identitate falsa.

| secretdiscret00 a răspuns:

Nu stiu, dar incearca sa ii spui asta diriginteidirigintelui tau sau fa meditati cu o profesoara buna