| shadow21 a întrebat:

azi am dat simularea pentru evaluarea nationala la matematica.
Am facut fiecare exercitiu dar am tras niste linii cu creionul intre exercitii pentru a le separa.
Si cand am dus foaia profesorii respectiv mi-au spus ca pentru acest lucru mi-o poate anula.
E adevarat?
Oricum e doar o simulare nu cred ca mi-o anuleaza.
D-au funda

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Da, se poate anula şi Simularea, dar NU se va anula deoarece nu sunt aşa de severi ca la Evaluarea Naţională!

Deci poţi sta liniştit/ă happy

O seară frumoasă.

13 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, acele linii orizontale între exerciţii reprezintă un "semn distinctiv" şi pot atrage ANULAREA lucrării!

La examen să NU mai faci acele linii!

Toate cele bune.

| shadow21 explică (pentru bursuc001):

Dar la simulare o poate anula din aceasta cauza?

| bursuc001 a răspuns (pentru shadow21):

Da, se poate anula şi Simularea, dar NU se va anula deoarece nu sunt aşa de severi ca la Evaluarea Naţională!

Deci poţi sta liniştit/ă happy

O seară frumoasă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ti-o anuleaza de data asta. Ai grija la examen, sa nu mai faci marcaj pe foaie.

| mia100خوبصورت a răspuns:

Se considera semn deci ar putea sa ti-o anuleze. Si eu am dat simularea astazi sad

| shadow21 explică (pentru mia100خوبصورت):

Pai si daca mi-o anuleaza nup ot sa o mai dau sau ce se intampla?
oricum profesorii mi-au zis iar eu i-am intrebat daca pot sa sterg si mi-au zis sa o las asa?

| shadow21 explică (pentru shadow21):

Ce se intampla daca miar anula lucrarea
daca s-ar intampla asta profesorii respectivi nu m-ar fi pus sa sterg?

| shadow21 explică:

Normal eu credeam ca simularea nu se elimina

| shadow21 explică:

As prefera la aceasta intrebare sa imi raspunda un profesor

| anonim_4396 a răspuns (pentru shadow21):

Ce crezi că o să-ți răspundă un profesor? Las-o așa, asta e. Data viitoare să nu mai faci semne.

| shadow21 explică (pentru anonim_4396):

Dar si daca mi-ar anula lucrarea ce s-ar intampla?
o mai dau odata
ce fac

| shadow21 explică:

Nu vreau sa va d-ati pareri
vrea un rasspuns cu da sau nu sa raspunda cei care stiu sigur

| QueenRaluca24 a răspuns:

Corect este o simulare dar la examen sa nu faci asa

| kittytpu25 a răspuns:

E posibil sa ti-o anuleze. Mai bine sa nu mai tragi linii intre exerciții, mai ales când vei da evaluarea națională.