| Liela a întrebat:

HEY TPU! Cum majoritatea stiti aceasta e ultima saptamana din semestrul I iar acum ni se incheie mediile.
Astazi noua ni s-au incheiat la romana si la matematica. Mie la ambele materii mi-a iesit media 9. Pe mine nu ma intereseaza ce medie am atata timp cat e de trecere. In fine. Verisoarei mele i-a iesit media la amandoua 10 dar pe nedrept. La matematica trebuia sa-i iasa 9 dar nu i-a pus un opt de la un test in catalog si pe noi, colegii ei, ne-a zis sa nu ii spunem profului sa nu ii iasa cumva 9 >:-:-( Pot face ceva sa nu se mai laude ca o nesimtita? Stiu ca nu e frumos sa zic asta dar m-am saturarat sa tot faca asta! Va multumesc, ca ari cit atat de mult. Daca ma ajutati ofer funda! MULTUMESC ANTICIPAT! kiss

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Ii zici in fata auzi sti ce mai lasa ca stim cu toti ca ai pupat in... pentru media aia asa ca nu te mai lauda n-ai cu ce.

| Liela explică (pentru EneCristian):

Oricum maine profu de mate va afla despre optu ala. dar nu stiu daca o sa il intereseze. Dar cred ca si diriginta va afla tot maine.