| GoBackInFuture a întrebat:

La controversata proba de ieri de la romana, la a 2-a compunere, are ceva daca am dat un nume? Adica am dat un nume din realitate, dar nu se specifica nicaieri ca nu am voie sad, acum mi-e frica sa nu-mi scada, si daca ar scadea, cam cat? sad Si care tot e treaba cu semn? Adica ce inseamna ca se considera semn, ca nu inteleg deloc la ce se refera sad? Multumesc anticipat happy

3 răspunsuri:
| blackdragon_7370 a răspuns:

Cat timp nu ai dat numele complet nu se poate considera semn.(mai ales ca subiectele nu vor fi corectate de profesorii de la scoala ta de provenienta)

| sellyz a răspuns:

Nu are absolut nimic...nu te speria

| Roxy9809 a răspuns:

Nici eu n-am inteles faza cu semnu dar acum stiu.Ei cred ca acem "semn" (poate fi orice o mazgaleala, o litera mare ingrosata, orice) l-ai pus tu acolo sa unu din profi care corecteaza examenele sa stie ca aceea e lucrarea ta si....mno sati deie punctaj mai mare. Daca ai inteles ceva din ce am explicat atunci felicitari happy