| Marinescu_Ioan_1984 a întrebat:

Hi,la romana scris ieri la compunere m-am grabit si am scapat un cuvant din context si am trasat o linie in sus intre cuvinte si am scris cuvantul care mi-a scapat..se considera semn?

Răspuns Câştigător
| Sofia08 a răspuns:

Nu cred sa fie considerat semn, e bine ca totusi ai observat si l-ai scris acolo sus.Asa mi s-a intamplat odata si mie si nu am pierdut nici un punct.

| Marinescu_Ioan_1984 explică (pentru Sofia08):

Serios? vai multumesc, sper sa ai dreptate

| Sofia08 a răspuns (pentru Marinescu_Ioan_1984):

Da. Si dupa ce vezi lucrarea imi spui si mie daca a fost sau nu asa happy

| Marinescu_Ioan_1984 explică (pentru Sofia08):

Ai avut dreptatehappy

| Sofia08 a răspuns (pentru Marinescu_Ioan_1984):

Ma bucur!