| curioasa210 a întrebat:

Hey,TPU! Meditatiile se fac acasa la elev sau la profesor? Daca se fac la profesor acasa ce materiale imi trebuie (caiete,carti, etc)?
Eu incep de maine meditatiile la matematica (de fapt recapitularea lectiilor din anul anterior). Ce imi puteti recomanda?

Răspuns Câştigător
| Pabibabum09 a răspuns:

Meditațiile se dau acasă la profesor. Iar cat despre materialele necesare, iti trebuie un caiet si eventual o culegere de pe care ati lucrat anul anterior. Depinde insa de preferintele profesorului respectiv.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde. In general, se fac la profesor, dar sunt profesori care locuiesc in mediul rural si vin ei la elevi. Ia-ti un caiet si instrumentele necesare.

| 1231242 a răspuns:

Salutari

Un caiet, la profesor si depinde de profesor daca iti mai cere ceva in plus.

| WolfYTB a răspuns:

Depinde de profeor.Eu de exemplu am profesoare particulara la engleza cu 40 lei la ea acasa cu 50 de lei la mine acasa.

| curioasa210 explică (pentru WolfYTB):

La mine ia 35 lei acasa la el. Profesorul de matematica