| Justme111 a întrebat:

Dați-mi idei vă rog despre activități educative şi activități pentru 1 iunie. Pentru şcoală

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dezvirginare colectiva

| Justme111 explică (pentru whatevernvm):

Îmi place ideea laughing)))

| CuriousStuff a răspuns:

Fi profesor!
In aceasta data copii o sa predea profesorilor. (daca vreti sa implicati si profesorii sau doar intre copii) Fiecare invata o lectie despre ce vrea el si incearca sa o predea in clasa in 10-15 minute. Isi alege un subiect de la materia favorita si il preda, asculta si raspunde la intreari daca poate. O sa si invete fiecare cate ceva (pentru ca trebuie sa predea) si o sa vada si daca le-ar place si s-ar descurca sa fie profesori, eventual sa continue in aceasta directie.
(Acum mi-a venit... Daca suna bine iti fac si un mod de desfasurare mai detaliat)

| PainTech a răspuns:

Mai sunt 5 luni pana atunci...
Pai... Vizionari de filme educationale, ceva legat de arta si creativitate (confectionare,, statui'' de hartie, etc.)

| Justme111 explică:

@CuriousStuff mersi dar e prea ciudat. Pentru profesori m pregătit deja ceva. Si mna.o sa aibă treaba nu vor dori sa ne asculte pe noi.
@AndreiFacebook am spus "activități educative ŞI activități pentru 1 iunie" deci mna. Ceea ce am eu nevoie recent, e pentru 5 octombrie pentru "ziua educației". Am pus in considerare vizionarea filmului deja

| Justme111 explică:

#CuriousSteff